Výroba klimatizací do automobilů 18 000,- Kč/měs (Liberec)

LEPŠÍ PRÁCE je česká personální společnost. Soustředíme se na Českou republiku a její pracovní trh. Jeho znalost, naše odbornost a rychlost našeho rozhodování je to, co nás žene dopředu. Naši stávající klienti to oceňují a věříme, že je to cesta, kterou se vydáte i Vy, naši noví klienti a kandidáti. Jsme lidé a s lidmi pracujeme, lidem věříme a proto jsme zde.

Přijmeme nové zaměstnance, na pozice montážních dělníků, do nadnárodní společnosti, která je jedním z největších dodavatelů automobilového průmyslu v oblasti klimatizačních systémů pro osobní automobily.

Co budete dělat?

Náplní Vaší práce bude jednoduchá výroba dílů pro klimatizační jednotky. Nejedná se o linkovou výrobu.

Co Vám nabízíme?

  • zaměstnání na HPP se smlouvou na 3 roky
  • mzda 18 000,- Kč/měs + příplatky za směnnost
  • 45,- Kč stravenky
  • možnost stravování ve firemní kantýně
  • možnost vybrat si směnnost (12h směny - krátký/dlouhý týden, 8h směny po-pá)
  • týdenní zálohy na mzdu
  • výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
  • v případě zájmu zajistíme ubytování v Liberci zdarma

Co požadujeme?

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • praxe v oboru výhodou, nikoli podmínkou, vše Vás rádi naučíme

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00. Volat můžete také na tel. 725 802 322.

Hledáte lepší práci? Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme přes 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Barbora Šauerová

Telefon: +420 800 197 197
+420 725 802 322

Místo práce: Liberec

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 18000 - 21000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé