Skladník- Zdiby, Praha východ

LEPŠÍ PRÁCE je česká personální společnost. Soustředíme se na Českou republiku a její pracovní trh. Jeho znalost, naše odbornost a rychlost našeho rozhodování je to, co nás žene dopředu. Naši stávající klienti to oceňují a věříme, že je to cesta, kterou se vydáte i Vy, naši noví klienti a kandidáti. Jsme lidé a s lidmi pracujeme, lidem věříme a proto jsme zde.

Máte chuť pracovat naplno a mít dobrý pocit ze splněných úkolů?

Máte rádi výzvy a chcete se naučit novým věcem a k tomu hledáte zajímavé zaměstnání?

Potom hledáme právě Vás!!

Pro logistickou společnost zabývající se skladováním a distribucí značkového oblečení nedaleko Prahy hledáme kolegy na pozici skladník.

Pracoviště se nachází ve Zdibech u Prahy, pro ty kteří nebydlí v blízkosti je zde zajištěná svozová doprava přímo před sklad.

Co Vám nabízíme?

- zaměstnání na HPP

- základní mzda 95 Kč čistého + zákonné příplatky

- NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 8 500 Kč

- bonus 200 Kč za směnu v sobotu, neděli, či ve svátek

- týdenní zálohy na mzdu

- bonusový program (tablety, mob. telefony, a pod...)

- zvýhodněný oběd jen za 25,-

- zajištěné ubytování s příspěvkem až 2 000 Kč

- svozový autobus

- výplata v bance bez potřeby vlastnit účet

Jaká bude Vaše náplň práce?

- vyskladňování a příjem zboží

- budete kontrolovat a rozdělovat oděvy do regálů

- pracovat budete pouze na 2 směny R + O bez nočních směn

Naše požadavky?

- praxe není nutná, vše Vás naučíme

- znalost cizích jazyků nebudete potřebovat ani vzdělání nerozhoduje

- kritérium pro přijetí je čistý trestní rejstřík, dochvilnost, spolehlivost, samostatnost a samozřejmě čestné jednání :)

Proto nás neváhejte kontaktovat a změňte svůj život k lepšímu ještě dnes!!Volejte naši bezplatnou linku +420 800 197 197 kde Vám jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky. Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdete na: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Barbora Šauerová
Štefanikova 18/25
150 00 Praha 5

Telefon: 800 197 197
604 565 556

Kód: VF skladník

Místo práce: Praha

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé