Řidič VZV retruck (Bor u Tachova, Nová Hospoda)

LEPŠÍ PRÁCE je česká personální společnost. Soustředíme se na Českou republiku a její pracovní trh. Jeho znalost, naše odbornost a rychlost našeho rozhodování je to, co nás žene dopředu. Naši stávající klienti to oceňují a věříme, že je to cesta, kterou se vydáte i Vy, naši noví klienti a kandidáti. Jsme lidé a s lidmi pracujeme, lidem věříme a proto jsme zde.

Hledáme zaměstnance na pozici operátor skladu ve společnosti zabývající se logistikou, příjmem, skladováním a expedicí stavebního zboží.

nabízíme

  • nástup možný IHNED nebo dohodou
  • zajímavé zaměstnání na HPP
  • zaměstnání bez zprostředkovatelských poplatků
  • pracovní smlouvu na 3 roky
  • mzdu 16000,- Kč/měs
  • příplatek za řízení VZV 3000,- Kč/měs
  • osobní ohodnocení až 2000,- Kč/měs
  • výkonostní bonus dle norem
  • 70,- Kč stravenky
  • v případě zájmu zajistíme ubytování s příspěvkem
  • možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet
  • týdenní zálohy na mzdu
  • bonusový program (mobilní telefony, tablety, oblečení,...)

náplň práce

  • vykládka a nakládka zboží
  • zaskladňování do vyšších pozic
  • práce se skenerem

požadavky na uchazeče

  • zodpovědnost
  • pečlivost
  • průkaz na VZV retruck
  • čistý rejstřík trestů
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197 která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin.

Hledáte lepší práci? Jsme česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Zuzana Holbová

Telefon: 800 197 197

Kód: Hellmann VZV

Místo práce: Bor u Tachova

Poznámka: vhodné pro absolventy

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé