Pracovník skladových operací (Cheb)

LEPŠÍ PRÁCE je česká personální společnost. Soustředíme se na Českou republiku a její pracovní trh. Jeho znalost, naše odbornost a rychlost našeho rozhodování je to, co nás žene dopředu. Naši stávající klienti to oceňují a věříme, že je to cesta, kterou se vydáte i Vy, naši noví klienti a kandidáti. Jsme lidé a s lidmi pracujeme, lidem věříme a proto jsme zde.

Hledáme zaměstnance na pozici skladový operátor v moderním logistickém centru v Chebu.

nabízíme

  • zaměstnání ve dvousměnném provozu
  • nástup možný IHNED nebo dohodou
  • zajímavé zaměstnání na HPP
  • zaměstnání bez zprostředkovatelských poplatků
  • pracovní smlouvu na 3 roky
  • mzdu 95,- až 107,- Kč/hod
  • výkonnostní bonus 15,- Kč/hod
  • příspěvek na vlastní ubytování 1 000,- Kč měsíčně (v případě zájmu ubytování zajistíme)
  • plně hrazené stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost výplaty bez nutnosti vlastnit účet
  • týdenní zálohy na mzdu
  • bonusový program (mobilní telefony, tablety, oblečení,...)

náplň práce

  • manipulační práce ve skladu
  • nakládka a vykládka zboží
  • etiketování
  • paletizace
  • fóliování

požadavky na uchazeče

  • svědomitost
  • čistý trestní rejstřík
  • průkaz na VZV výhodou

V případě jakéhokoli dotazu nás kontaktujte na naší bezplatné telefonní lince +420 800 197 197 která je Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 - 17:00 hodin.

Hledáte lepší práci? Do nově otevřené pobočky nadnárodní logistické společnosti hledáme nové zaměstnance na hlavní pracovní poměr. Nástup možný ihned. Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Zuzana Holbová
Štefanikova 18/25
150 00 Praha 5

Telefon: 800197197

Kód: DHL Cheb

Místo práce: Cheb

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 15500 - 19600 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé