Operátor výroby klimatizací- Plzeň

LEPŠÍ PRÁCE je česká personální společnost. Soustředíme se na Českou republiku a její pracovní trh. Jeho znalost, naše odbornost a rychlost našeho rozhodování je to, co nás žene dopředu. Naši stávající klienti to oceňují a věříme, že je to cesta, kterou se vydáte i Vy, naši noví klienti a kandidáti. Jsme lidé a s lidmi pracujeme, lidem věříme a proto jsme zde.

Jsme světový výrobce špičkových klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel pro rezidenční, průmyslovou a komerční oblast. V Plzni působíme již třináct let a investicí do vlastního vývojového centra jsme přestali být pouhou výrobní továrnou. Pro posílení našeho vývojového týmu hledáme zaměstnance/kyně na pozici:

Operátora výroby

Co nabízíme:

Nástup: IHNED

- zaměstnání na HPP“Stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků"- bezplatné zaškolení před nástupem do práce - mzda od 17 300 Kč/mě., podle individuálních schopností - docházkový bonus - BONUSOVÝ PROGRAM (tablety, mobilní telefony a pod.) - týdenní poskytování záloh - zajištěné ubytování -ušetříš minimálně 3000Kč - možnost přesčasů-výplata v bance bez potřeby vlastnit účet-založení bankovního účtu zdarma-možnost zvýhodněné půjčky v naší bance

Nově jsme pro Vás připravili AKCI: NASTUPNÍ BONUS 6000,-Kč

Náplň práce:

- práce ve stoje u stroje na přípravném středisku - pro výrobní linky - montáž klimatizací - práce ve 3 směnném provozu

Požadavky:

- ZV, SOU/SŠ vzdělání - výhodou předchozí praxe na ohýbačkách a lisech aj.vhodná - manuální zručnost - dobrý zdravotní stav - samostatnost a spolehlivost

Hledáš lepší práci? Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí. Přijmeme nové zaměstnance do prosperující mezinárodní společnosti v Plzni.

O společnosti:

Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky. Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdeš zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobock

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Kateřina Špelinová
Štefánikova 18/25
150 00 Praha 5

Telefon: 800 197 197

Kód: Daikin

Místo práce: Plzeň

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 17000 - 20000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé