Operátor ve výrobě- automotive- Nýřany

LEPŠÍ PRÁCE je česká personální společnost. Soustředíme se na Českou republiku a její pracovní trh. Jeho znalost, naše odbornost a rychlost našeho rozhodování je to, co nás žene dopředu. Naši stávající klienti to oceňují a věříme, že je to cesta, kterou se vydáte i Vy, naši noví klienti a kandidáti. Jsme lidé a s lidmi pracujeme, lidem věříme a proto jsme zde.

Společnost Faurecia charakterizuje vášeň pro automobily. Jsme odborníci na design a výrobu tří hlavních automobilových modulů: sedadel, součástí automobilových interiérů a výfukových systémů. Naše společnost je šestým největším světovým dodavatelem pro automobilový průmysl. Pro náš závod u Plzně zabývající se montáží autosedaček hledáme vhodné kandidáty na uvedenou pozici.

Operátora Výroby

Co nabízíme:

Nástup: IHNED

- základní mzda od 19 800 do 22 020,-Kč/měs - zaměstnání na HPP“Stabilní práce bez zprostředkovatelských poplatků"- dlouhodobá spolupráce s možností po třech měsících přestupu do kmenu - zajištěné ubytování -ušetříš minimálně 2000Kč- plně dotované stravování - Bonusový program (tablety, mobilní telefony) - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 8000,-Kč

-na pracovišti k dispozici fyzioterapeut-výplata v bance bez potřeby vlastnit účet-založení bankovního účtu zdarma-možnost zvýhodněné půjčky v naší bance

Náplň práce:

- montáž sedaček do aut - natažení potahu a jeho ukotvení - výstupní kontrola Směnnost: 2 -3 směnný provoz

Požadavky:

- praxi v automobilovém průmyslu výhodou - fyzická zdatnost - ochota pracovat na směny

Hledáš lepší práci? Jsme rostoucí česká personální společnost s několikaletou praxí. Hledáme zaměstnance na pozici obsluhy stroje - výroba autosedaček např. BMW, tzv. carsetů, kompletníosazení.

O společnosti

Volej naši bezplatnou linku +420 800 197 197, kde Ti jsou ve všední dny od 8 do 17 hodin k dispozici naše operátorky. Adresy poboček a jejich úřední hodiny najdeš zde: http://www.lepsiprace.cz/hlavni-pracovni-pomer/pobocky

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Kateřina Špelinová
Štefánikova 18/25
15000 Praha 5

Telefon: 731 130 026

Kód: Faurécie

Místo práce: Nýřany

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 123 - 137 Kč/hodinu

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé