Montáž chladicích boxů, 25 000 Kč/měs, ubytování zdarma (Mýto u Rokycan)

LEPŠÍ PRÁCE je česká personální společnost. Soustředíme se na Českou republiku a její pracovní trh. Jeho znalost, naše odbornost a rychlost našeho rozhodování je to, co nás žene dopředu. Naši stávající klienti to oceňují a věříme, že je to cesta, kterou se vydáte i Vy, naši noví klienti a kandidáti. Jsme lidé a s lidmi pracujeme, lidem věříme a proto jsme zde.

Hledáme nové zaměstnance na pozice "montážních dělníků" pro americkou společnost působící ve 180 zemích světa.

Společnost patří mezi přední světové dodavatele a výrobce v oblasti chladících, topných a klimatizačních systémů.

Co budete dělat?

Náplní Vaší práce budou montáže jak dílčích kusů, tak celých chladících zařízení určených pro obchodní domy.

Co nabízíme?

  • zaměstnání na HPP se smlouvou na 3 roky
  • mzda 18 000,- až 25 000,- Kč/měs
  • nadstandardně placená přesčasová hodina (+20,- Kč/netto)
  • extra bonus za pracovní výkon a nasazení
  • příspěvek na vlastní bydlení
  • týdenní zálohy na mzdu
  • výplata v bance bez potřeby vlastnit účet
  •  v případě zájmu zajistíme ubytování zdarma

Na pracoviště je zajištěna dotovaná doprava z Plzně, Rokycan, Mirošova, Hrádku, Dobříva, Strašic, Zbiroha,Radnic, Berouna. Hořovic, Zdic, Žebráku, Olešné a Komárova.

AKCE: přiveď kamaráda - odměna 3 000 Kč

Co očekáváme?

  • praxe v oboru není podmínkou (vše Vás rádi naučíme)
  • ochota pracovat na 3 směny
  • spolehlivost a pečlivost

V případě zájmu či jakéhokoli dotazu volejte naší bezplatnou linku 800 197 197, kde jsme Vám k dispozici v pracovní dny od 8:00 do 17:00. Volat můžete také na tel. 602 423 026.

Hledáte lepší práci?Jsme stabilní česká personální společnost, na personálním trhu působíme přes 10 let. LEPŠÍ PRÁCE je Vaše budoucnost.

Firma: LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Kontakt: Monika Ungrmanová

Telefon: +420 800 197 197
+420 602 423 026

Místo práce: Praha 5

Poznámka: vhodné pro absolventy

Plat: 18000 - 25000 Kč/měsíc

Přihlašte se

Přihlásit se

Registrace není povinná, ale umožní Vám přehled o stavu výběrového řízení.

Při odpovědi na další inzerát nebudete muset hledat soubory na disku.

Snadno si vytvoříte profesionální životopis a vlastní WWW stránku.

... a mnoho dalšího ...

Registrace uchazeče o práci

Práce | Brigády | Moje.kariéra | Poradna | O nás | Kontakt | Zaměstnavatelé